Факультативы

 

Узгоднена

 Старшыня пафкама       

__________Л.Г.Малашчыцкая                                                                                                                                                                                                                      

                                           Зацвярджаю    

Дырэктар школы   

                                         _______Л.У.Жук                                            __  жніўня  2020 г

                                                                                                              

 

Расклад заняткаў навучэнцаў у аб’яднаннях па інтарэсах на 1-е паўгоддзе  2020--2021 навучальнага года

ДУА “Сошненская  сярэдняя  школа” Пінскага раёна

 5.

Н

а

з

в

а

 

ф

а

к

у

л

ь

т

а

т

ы

в

а

                                                                                   Факультатывы

Рашэнне тэкставых задач

2 кл.

Малашчыцкая Л.Г.

Каб № 1

12.25

 

 

 

 

 

Вытокі роднай мовы

2 кл.

Малашчыцкая Л.Г.

Каб №  1

 

 

 

12.25

 

 

Падарожжа ў свет казкі

3 кл

Грышко Л.М.

Каб. № 2

 

 

 

18.15

 

 

Рашэнне тэкставых задач

3 кл

Грышко Л.М.

Каб. № 2

 

13.10

 

 

 

 

Путешествие в мир сказки

4 кл.

Чэчун А.С.

 

Каб№ 1

 

13.10

 

 

 

 

Рашэнне тэкставых задач

4 кл.

 Чэчун А.С.

 

Каб.№ 1

 

 

 

 

 

 

13.10

 

Рашэнне тэкставых задач

1 кл.

Мішчук Н.Ф.

 

Каб. № 2

 

 

12.20

 

 

 

Вытокі роднай мовы

1 кл.

Мішчук Н.Ф.

Каб.№ 2

12.20

 

 

 

 

 

 

 

 

Практыкум па чытанні

6 кл

Грышко В.В.

Каб. № 11

 

 

 

 

14.20

 

 

Прапільная разьба і выпальванне па драўніне

 

6 кл

Гурын В.М.

майстэрня

 

 

 

 

 

10.00-10.45

Чароўны свет кулінарыі

5 кл.

Чэчун А.М.

Каб. №15

14.20

 

 

 

 

 

Чароўны свет кулінарыі

6 кл.

Чэчун А.М.

Каб.№ 15

 

 

 

 

13.25

 

 

Кладовая слов русского языка

5 кл

Шупеніч Г.М.

Каб. № 10

 

14.20

 

 

 

 

От значения к написанию

8 кл

Шупеніч Г.М.

Каб. № 10

14.20

 

 

 

 

 

Беларускія землі ў складзе ВКЛ (с.13-с.16 ст)

7 кл.

Дубойскі А.М.

Каб.№  14

14.20

 

 

 

 

 

Свет культурных раслін

7 кл.

Шлома Л.С.

Каб.№14

 

14.20

 

 

 

 

Рыхтуемся да алімпіяды па матэматыцы

8 кл

Чэчун А.У.

Каб. № 12

 

 

 

14.20

 

 

Складаны сказ без складанасці

9 кл.

Касцюк С.У.

Каб. №3

 

 

 

 

14.20

 

Сцяжынкамі матэматыкі

5 кл

Кнюх Ж.М.

Каб. № 4

 

14.20

 

 

 

 

 

Абагульняльны факультатыўны курс па вучэбным прадмеце “Матэматыка”

9 кл

Кнюх Ж.М.

Каб. № 4

14.20

 

 

 

 

 

 

Практыкум па маўленчых зносінах

9 кл.

Лысюк В.М.

Каб. № 11

 

 

 

16.00

 

 

Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце                                     С.В. Хандрыка

     

Ещё в этом разделе